מתקנים לתליית כביסה

בחברת מ. ביירך מייבאים, מייצרים מוכרים ומתקינים מגוון רחב של מתקנים לתליה וייבוש של כביסה כבר יותר מ-40 שנה. בין אם אתם גרים בבית פרטי או בדירה, יש לנו את הפתרון המושלם עבור הכביסה שלכם- קרוסלה לחצר, חבלי כביסה, מתקנים טלסקופיים ומתקפלים לחיסכון במקום וכמובן מתלי כביסה מתכווננים המיועדים לבנייני דירות.

למה לתלות כביסה?

אז גם אם יש ברשותכם מייבש כביסה חשמלי, מתלה כביסה הוא דבר חיוני ונחוץ. מייבש כביסה הינו מכשיר רעשני, זולל חשמל, יקר ובטווח הארוך השימוש בו מזיק לבגדים שלכם. באקלים הישראלי החמים ניתן ואפשר לייבש כביסה בתלייה כמעט כל ימות השנה, וגם אם יורד גשם בחוץ יש מגוון רב של מתקני כביסה לתוך הבית אשר בהם ניתן להשתמש לייבוש כביסה בנוחות וביעילות.

פתרונות מקצועיים לתליית כביסה

את הכביסה לא ניתלה במקומכם, אבל אצלנו תוכלו למצוא את המתלה המתאים לכם!

אנו מספקים שירותי ייעוץ והכוונה למציאת הפתרון הטוב ביותר לתליית הכביסה שלכם.  כל בית ודירה שונים זה מזה, ורק איש מקצוע שמכיר היטב את מגוון האפשריות האדיר הקיים בשוק מתקני הכביסה יוכל להמליץ לכם על הפתרון המושלם לבית שלכם. חשבתם על חבל כביסה פשוט? יש עוד אפשרויות רבות, נשמח להראות לכם.

מתקני כביסה לחצר ולגינה

במרבית הגינות בישראל ניתן למצוא את חבלי הכביסה הרגילים, שלרוב נמתחים בין שני עמודים. ישנם מתקנים מסתובבים שזכו לכינוי “קרוסלה” לכביסה. המתקנים שלנו עשויים אלומיניום – מה שהופך אותן לקלות וחזקות. המתקן יעיל ומתכוונן, חסכוני במקום ומאפשר לכם לתלות כביסה מבלי להתרוצץ לאורכו של חבל כביסה ארוך. כדאי למקם את מתקן הכביסה במקום אופטימלי מבחינת שמש ורוח כדי להבטיח ייבוש מהיר של הבגדים.

מתקני כביסה לתוך הבית

במרבית הדירות בישראל תמצאו חבלי כביסה בחדר השרות – לרוב מדובר במקן מסורבל וקשה לתפעול אשר איננו יעיל מספיק ולרוב יגרום לתולה הכביסה לכאב גב. כיום ישנם מתקנים יעילים וקלים לתפעול – ניתן לתלות מתקני כביסה הנצמדים לתקרה, ישנם מתקנים מתקפלים ונצמדים לקיר, יש מתקנים נשלפים וטלסקופיים וניתן להתאים מתקן כביסה אידיאלי לכל בית, שיתאים בדיוק לנישה הספציפית ולא יפריע.

מתקני כביסה מתוצרת “סטווי” STEWI שוויץ

בשוויץ, כשאמרת “סטווי” STEWI אמרת “מתקן כביסה”. כמעט בכל בית בשוויץ תמצא מתקן לתליה וייבוש כביסה מתוצרתה של החברה הותיקה הזו, אשר שמה הפך שם נרדף לאיכות ללא פשרות. מגוון מכובד של דגמים ואביזרים מאפשר להתאים מתקן כביסה מתוצרת סטווי STEWI כמעט לכל מבנה וכל חלל, רמת הגימור הגבוהה ואיכות החומר של המוצר מבטיחים בלאי נמוך ושימוש מהנה ויעיל לאורך שנים רבות.
לפרטים נוספים: מתקני כביסה איכותיים מבית “סטווי” STEWI שוויץ

מתקני כביסה בתכנון ופיתוח של חברת מ. ביירך

30 שנים של נסיון בתחום לא הולכות ברגל. לחברת מ. ביירך נסיון רב ביצירת פתרונות מקורים ויצירתיים לכל חלל, ואחרי שעזרנו ללקוחות כה רבים ליצור את המתקן האידיאלי לצרכיהם אנחנו בטוחים שנוכל להתקין גם עבורך את מתקן הכביסה האידיאלי..
המתקנים שלנו נבנים מחומרים באיכות גבוהה, עמידים לאורך שנים ויעידו על כך קהל לקוחותינו המרוצים והותיקים.
לפרטים נוספים: מתלי כביסה כחול לבן, פיתוח וייצור ע”י חברת מ. ביירך

התקנה ותחזוקה למתלה הכביסה

על מנת להבטיח עמידות מקסימלית לאורך שנים ובלאי נמוך, נשמח להתקין עבורכם את מתקן הכביסה הנבחר.
גם אם יש כבר בביתכם מתלה לייבוש כביסה נשמח לעמוד לשירותכם ולספק שירותי תחזוקה – אחת לכמה שנים כדאי להחליף את חוטי הכביסה, ישנם מתקנים בעלי מנגנונים מכאניים המצריכים שימון וחיזוק, וכן הלאה.

לפרטים נוספים: שירותי ייעוץ, התקנה ותחזוקה למתלה הכביסה שלכם

מגוון מקיף של פתרונות לתליית כביסה!

שירותי ייעוץ, התקנה ותחזוקה למתלה הכביסה שלכם.

לקבלת ייעוץ לפני רכישה
052-2526485