"החופש לתכנן, לפתח ולבצע"

מכלול המוצרים של חברת "פורסה" PORSA האיטלקית מאפשרים לנו חופש פעולה מלא, כאשר המגבלות היחידות הן מגבלות הדמיון. כאשר אנו ניגשים לביצוע פרוייקט ובארגז הכלים שלנו יש את פרופילי האלומיניום, המחברים המהירים, הפרזולים האיכותיים ושאר המוצרים הנלווים של חברת "פורסה" PORSA – השמים הם הגבול וכל משימה מורכבת הופכת פשוטה.

חברת "פורסה" PORSA האיטלקית מייצרת מערכות מודולריות כבר יותר מ- 25 שנה, היא אחד מהיצרנים המובילים בעולם, מבילת שוק ומוצריה מהווים מודל לחיקוי והשראה, ולא סתם. כיום מציעה "פורסה" PORSA מספר משפחות מוצרים בעלי ייעודים שונים, החל מפתרונות מידוף, דרך מעמדים לאקווריומים ומתקני תצוגה מאובטחים לדברי ערך ועוד ועוד.

אנו בחברת מ. ביירך גאים להיות הנציגות הבלעדית של חברת "פורסה" בישראל ולספק ללקוחותינו מוצרים באיכות שאין שני לה וברמת גימור והבטחת איכות אירופאיים.

הנה דוגמאות ספורות לשימושים שמצאנו למוצרי פורסה עבור לקוחותינו:

מתקני תצוגה ומדפים לחנויות

בין אם מדובר בחנות רחוב קטנה ובין אם מדובר במרכז קניות רחב ידיים, ישנה חשיבות אדירה לשימוש יעיל ונכון במקום ובחלל. ביכולתנו להוציא את המקסימום מכל חלל, חדר או נישה ולעשות זאת בצורה האסטתית והנעימה ביותר על מנת לאפשר חווית רכישה אידאלית לבאי החנות.

מתקני תצוגה לכנסים ותערוכות

אתם בטח מכירים את זה: הגעתם לכנס וכמעט כל המציגים נראים אותו הדבר – אותו שטח מצומצם, אותו הדפס ברקע… רק מעטים מצליחים להתבלט. בעזרתנו תוכלו לקחת את החזון שלכם ולהציג את המוצרים שלכם בכל דרך שתחפצו, וגם תגלו שקל לשאת את הקונסטרוקציה ממקום למקום וקל אף יותר להרכיב אותה! צרו קשר לפרטים נוספים.

אופן ספייס OpenSpace

חברות וארגונים רבים עושים שימוש בחלל פתוח המחולק לנישות, עמדות עבודה אינדיבידואליות לעובד בודד או שניים על ציודם. לחברת מ. ביירך נסיון רב שנים בתחום, ואחרי שכבר חילקנו והתאמנו ושמענו פידבק מעובדים, אנחנו יכולים בודאות להגיד שנוכל להוציא יותר ממאה אחוז ניצול יעיל של החלל ונעשה זאת בצורה פרקטית ואסתטית.

מעמדים לציוד אלקטרוני

אנו מתכננים ומייצרים מעמדים ניידים ונייחים לציוד אלקטרוני מכל הסוגים – עגלות לטלויזיה, מחשבים מכונות צילום ועוד ועוד. המתקנים שלנו הם חלופה מצויינת לעגלות היקרות והכבדות העשויות מתחליפי עץ סינתטיים ונמכרות ע"י יצרני ריהוט. המתקנים שלנו מודולריים, קלים, חזקים ויציבים ומותאמים כמו כפפה ליד לצרכים שלכם.

קונסטרוקציות מגן למכונות תעשיתיות

מפעלים רבים כיום מחוייבים ע"פ חוק להתאים את מרחבי העבודה שבהם לתקן ISO – אנו בחברת מ. ביירך מודעים לכך וכבר ביצענו עבודות התאמה לתקן במפעלים רבים. ביכולתנו ליצור מרחבי עבודה בטוחים עבור העובדים שלך תוך ניצול מקסימלי של המקום וברמת גימור גבוהה.

מעמדים לאקווריומים לחנויות, למעבדות מחקר, ליצרני דגי נוי, ולבית.

בניית קונסטרוקציה לאקווריום ענק היא לא דבר של מה בכך. מיכל מים גדול מכיל כמות רבה של מים ושוקל הרבה, וחיים לעמוד על בסיס איתן וחזק. כאן אנחנו נכנסים לפעולה, אחרי שכבר בנינו מעמדים לאקוריומים לחוות גידול, חנויות, בתים וגם בלובי של בנייני משרדים, אנו יכולים לתכנן ולייצר עבורך את המעמד המושלם לכל אקווריום בכל גודל ובכל חלל.